Přírodní Lék

Nikdo nezná svou cestu příštím rokem. Vydáváme se na cestu bez mapy… Wilfrid Stinissen

FYTOTERAPIE – bezpečná a spolehlivá cesta ke zdraví

Milí čtenáři,
v této rubrice bych Vás chtěla pravidelně seznamovat s nejnovějšími poznatky celostní mediciny a fytoterapie,s mými poznatky a léčebnými výsledky v mé mnohaleté praxi v oboru fytoterapie.
Po vystudování farmaceutické fakulty UK a složení doktorských zkoušek v oboru klinická farmacie a farmaceutická chemie jsem pokračovala specializací v oboru fytoterapie, které se věnuji dosud, již přes třicet let.
Fytoterapie jako jedna z metod celostní mediciny, správné sestavení bylinných kúr, dokáží zcela vyléčit většinu akutních i chronických onemocnění,dokáží vyčistit a zregenerovat organismus,zregenerovat nervovou soustavu. Přitom organismus nezatěžují , nepoškozují ho vedlejšími účinky jako léky chemické.
V příštích článcích se budu v této rubrice zabývat nejčastějšími zdravotními problémy a jejich léčbou pomocí bylinných kúr. Naučím Vás, jak svému tělu rozumět, jak ho regenerovat, jak svému tělu vrátit fyzické i duševní zdraví.

PharmDr.Greta Zitková

Aktuální zprávy z Prahy a okolí

RSS Počasí

  • Aktualita
    V noci bude polojasno,na východě až oblačno. Na východě ještě ojediněle déšť nebo přeháňky. Nejnižší teploty 15 až 11 °C. Slabý až mírný severozápadní vítr.
  • Aktualita
    Ve čtvrtek bude počasí ve střední Evropě ovlivňovat oblast vyššího tlaku vzduchu.
Přírodní Lék 2017