Přírodní Lék

Nikdo nezná svou cestu příštím rokem. Vydáváme se na cestu bez mapy… Wilfrid Stinissen

Tip na knížku: Kurkuma-koření života

Dle slov Dr.Davida Frawleye “ kdybych se měl spolehnout jen na jednu bylinu v oblasti zdravotní i kulinářské, bez váhání bych sáhl po tomto indickém koření. Je na světě jen málo, s čím si kurkuma v uzdravování nedokáže poradit a málo, v čem by ji jiná bylina nahradila.“V publikaci, kterou napsal Prashanti de Jager MSc,EMT etnobotanik, bylinář, ajurvédský astrolog, védský vědec, aktivista a jógin v jedné osobě , ve spolupráci na českém překladu s Kamilou Brenkovou a předmluvou Dr.Davida Frawley a MUDr.Martiny Ziskové, praktikující ájurvédské lékařky, se dozvíte o vlastnostech a praktických účincích na lidský organismus, možná nejúčinnější a určitě nejpoužívanější byliny v ájurvédě a též vědecky nejzkoumanější byliny s pozitivními výsledky.

Tato úžasná kniha cele věnovaná kurkumě by neměla chybět v žádné domácnosti a to u všech z nás, co se chceme aspoň trochu smysluplně starat o své zdraví a zdraví našich blízkých.

Knihu lze objednat i přes e-shop  za akční cenu 249,-Kč

AJURVÉDSKÉ RODINNÉ LÁZNĚ v Českém ráji

www.ajurveda.top

Aktuální zprávy z Prahy a okolí

RSS Počasí

  • Aktualita
    V noci bude polojasno,na východě až oblačno. Na východě ještě ojediněle déšť nebo přeháňky. Nejnižší teploty 15 až 11 °C. Slabý až mírný severozápadní vítr.
  • Aktualita
    Ve čtvrtek bude počasí ve střední Evropě ovlivňovat oblast vyššího tlaku vzduchu.
Přírodní Lék 2017