Přírodní Lék

Nikdo nezná svou cestu příštím rokem. Vydáváme se na cestu bez mapy… Wilfrid Stinissen

Zdravá strava to je krabičková dieta Brno

V dnešní době najdete nespočet návodů jak hubnout a zaručit si stále ladné tělo. Není to však tak jednoduché jak se píše. Zárukou a nejdůležitějším bodem je kvalitní pravidelná zdravá strava. Krabičková dieta Brno je nastavená přesně na vaše chutě, ale pozor, jen v zdravém provedení. Žádné sladkosti ani polotovary.  Pokud chcete opravdu mít výsledky a cítit se lépe je třeba změnit svůj životní styl. To znamená začít se stravovat  jinak, než jste byli dosud zvyklí. Usnadní vám to krabičková dieta Brno. A jak tedy na to?

Jak vám poslouží krabičková dieta Brno

Krabičková dieta Brno neslibuje zázraky. Hubnutí je založeno na účinném mechanismu – omezení příjmu kalorií a pravidelnosti. Jídelníček je navržen podle kritérii, která nejsou pro vás kontraproduktivní. Např. každý má rád jinou zeleninu, ovoce a každý má jiný metabolismu i denní rozvrh. Někdo je sportovec a někdo dává přednost klidnější relaxaci v klidu obývacího pokoje. To vše může ovlivnit váhu, trávení i ukládání tuku. Je však také na vás, aby, jste přiložili ruku k dílu a zapojili se. Vhodné je dodržovat pravidelnost stravování, zajistit si pitný režim, samozřejmě pokud možno bez většího množství alkoholu a kávy.

V rámci krabičkové diety si můžete vybrat ze čtyř variant menu. Klasickou celodenní stravu a, nebo jen  nutričně vyvážené dopolední menu na dobu, kdy jste v práci a nemáte možnost se například v kantýně najíst podle svého přání. Jedná se o dostatečně pestrý jídelníček obsahující dostatek živin potřebných pro fungování organismu. Po dosažení požadované hmotnosti je vhodné nedržet původní dietu, ale mírně navýšit příjem energie.

Vyzkoušejte a uvidíte

Krabičková dieta Brno je ideální pro všechny, kteří jsou časově vytížení. Nechtějí denně vymýšlet nutričně vyvážená a chuťově pestrá jídla. Proto jsou tu odborníci, kteří vše zajistí, a vy se už nemusíte o nic starat. Pokud máte čas, můžete si krabičky vyzvednout sami v hotelu Gregor Brno, případně si ji nechat dovézt na vámi zvolené místo. Zavážení krabiček probíhá večer na následující den, případně také v odpoledních hodinách. Počítá se přirozeně i s dodávkou porcí na víkendy.

Vše je zpracováno a dodáno podle hygienických norem. Maximální důraz je kladen na čerstvost potravin, uchovaných přesně v dané teplotě. Krabičkovou dietu Brno si sami rozvrhnete, v jakém časovém úseku chcete využívat, zda se bude jednat o dlouhodobou donášku či jen na určité zkušební období. Program můžete přerušit libovolně kdykoliv, nejste vázáni žádnou minimální dobou ani množstevním odběrem.

 

RSS O bylinkách

 • Byliny vhodné pro hubnutí
  Je jasné, že bylinky vedle chemie nikdy nebudou dostatečně účinné. Zato ale nejsou pro lidské tělo žádnou zátěží a při jejich sběru také ušetříme spoustu peněz. V tomhle článku si prozradíme tři cenné byliny, které pomáhají lidskému tělu zpracovávat tuk a tím pomáhají tělu hubnout. Na začátku bych chtěl však zmínit, že nemůžete po měsíci […]
 • Přestáváte s kouřením? Bylinky vám pomohou zmírnit abstinenční příznaky
  Snaha o řešení kuřáctví je momentálně aktuálním trendem nejen v Česku, ale po celém světě. Nejnovější výzkum Barometru odhalil, že v České republice loni kouřila více než čtvrtina obyvatel. Zajímavý je fakt, že téměř 60 % kuřáků chtělo s cigaretami přestat. Vzhledem k množství abstinenčních příznaků je to však mnohdy náročné. V tomto článku se […]
 • Vydejte se na lov jarních bylin. Vychutnáte si čaj nebo koupel
  Bršlice kozí noha, plicník lékařský nebo jaterník podléška – to je jen krátký výčet jarních bylinek. Z lesních bylinek lze kromě čajů připravit i chutné vitamínové saláty nebo si dopřát bylinkovou koupel.
 • Kuklík městský
  Kuklík městský patří do čeledi Rosaceae (Růžovité). Lidově je také označován jako Benedikt, Brantovník, Zaječí oko.

Aktuální zprávy z Prahy a okolí

RSS Počasí

 • Aktualita
  Teploty šplhají přes 33 °C.
 • Aktualita
  Převládá jasno až skoro jasno.
Přírodní Lék 2017