Jednou je to vždy poprvé…

Aneb, krátký medailonek s Reny

Tohle je úplně můj první článek, prvotina jak se Vám představit. Vyhledávač mi poradil napsat „MEDAILONEK“, dobrý co.

Medailonek by měl vypadat jako by jste odpovídali na otázky: bla, bla, bla… Jak jakoby? Já na otázky a dotazy odpovím moc ráda a hotovo.

Jmenuji se Renáta. Ano, dlouze. Jsem na to háklivá, zjednoduším to. Říká se mi Reny.

Kdo jsem? Já? Já jsem já. Přátelé by mi dali za pravdu, věřte mi. Časem sami zjistíte, těšte se…

Odkud pocházím?

Jednoduchá otázka. Ze sportovně založené rodiny s velmi kladným vztahem k autům a motorkám. Vyrůstala jsem v době, kdy bylo normální hrát si s kamarády venku. Tady je možná vidět lehký rys toho, kdo jsem Pozor…

Co jsem studovala/studuji, čím se živím, čemu se věnuji?

Další hlavní rys je : Podnikání a obchod. Dvě otázky jednou ranou a jsme tam, kde potřebujeme. Vášeň? Fitness, svaly a celkově zdravý životní styl. Péči o pleť zbožňuju taky. Samozřejmě PŘÍRODNÍ KOSMETIKU s nejvyšší kvalitou. Musím Vám o tom říct… Mám takovou vášeň pro svaly, že mám hned několik masérských kurzů. Rochnit se v těch svalech. A ještě… Miluju fitness a zdravý životní styl tak moc, že jsem absolvovala ČLK akreditovaný lékařský seminář sportovní medicíny v Praze a ne jednou.

Když miluješ, neřešíš. Už tušíte, o čem to se mnou bude? Jdeme dál…

Jaké jsou mé úspěchy, ocenění? Maturita, x certifikátů (dokonce i na prodlužování řas) je jen první krok. Dál? Všechno je jen na Vás. Svým největší úspěchem? Ráno se probudit a být lepší jak včera. Jdeme dál…dejte o sobě vědět, napište mi. Co chcete změnit, zlepšit a nebo kde začít?

Takže připraveni? Víte, co Vás tady na www.prirodnilek.cz se mnou čeká.